Bizi Sosyal Ağlarda Takip Ediyor musunuz?

Twitter'da MOD

Bizi Takip Edin

Top
Image Alt

Ekibimiz

  /  Ekibimiz
Ekibimiz

Cansu AYDEMİR - Kurucu / Başkan

Cansu AYDEMİR, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Ana Dal ve Radyo Sinema Televizyon Çift Ana Dal Bölümleri’nden 2012 yılında mezun olmuştur. Aynı yıllar içerisinde Pedagojik Formasyon alarak Medya Okuryazarlığı alanında öğretmenlik sertifikası almaya hak kazanmıştır. AYDEMİR, 2011 yılında TÜBİTAK Genç Araştırmacılarından biri olarak seçilerek; Romanya, İtalya, Yunanistan, İngiltere ve Rusya’da akademik anlamda gerçekleştirdiği araştırmalarını sunmuştur. Ardından 2012’de Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi İletişim Bilimleri alanında yüksek lisansa başlayarak, 2013 yılında Darüşşafaka Eğitim Kurumları Projeler Birimi’nde İstanbul Kalkınma Ajansı destekli istihdam edilmiştir. Aydemir, Genç Başarı Eğitim Vakfı tarafından ise 2015 yılında Rol Model Öğretmen olarak seçilmiştir. Aynı yıl Girişimcilik Kulübü öğrencileri ile katıldığı gerçekleşen 3X Şirket Programı Ticaret Fuarı’nda öğrencilerinin projesi ile genel klasmanda Türkiye ikincisi olmuştur. Habitat Derneği’nin Girişimciler için Finansal Okuryazarlık alanında gönüllü Eğitmeni olarak, eğitimler gerçekleştirmiştir. Ayrıca; Para Durumu çatısı altında TEB Aile Akademisi’nin Hayat Boyu Öğrenme ile ortaklaşa gerçekleştirdiği protokol kapsamında; 5 milyon kişiye erişecek; Bütçemi Yönetebiliyorum Projesi’nin eğitim ve müfredatını geliştirmiştir. Yine aynı kurum çatısı altında; Garanti Bankası için Girişimci Kadın Atölyesi’ni geliştirmiştir. Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda ise Türkiye’nin ilk Medya Okuryazarlığı dersinin uygulaması olan Gazete Darüşşafaka’yı geliştirmiştir. Aynı zamanda master tezini de ‘Medya Okuryazarlığı Eğitimi Perspektifinde Türkiye’de Uygulamalı İnternet Gazeteciliği’ üzerine yazmaktadır. Cansu AYDEMİR; Para Durumu’nda Eğitim Uzmanı olarak çalışmış olup Genç Başarı Eğitim Vakfı’nda Eğitim Koordinatörü pozisyonunda yer almıştır. Aydemir; Türkonfed’in Abd Büyükelçiliği Küçük Ölçekli Hibe Programı desteği ile gerçekleştirdiği ‘Stem ile Girişimde Yeni Ufuklar’ Programı’nın içerik ve eğitim geliştirme sürecinde yer almıştır. Cansu AYDEMİR 2017 Temmuz ayında İstanbul’da kurulan Medya Okuryazarlığı Derneği’nin kurucu başkanlığını yaparak; söz konusu derneği alanda uzman, akademisyen ve sivil toplum çalışanları ile bir araya gelerek sivil topluma kazandırmak istemiştir. Cansu AYDEMİR özellikle Girişimcilik ve Medya Okuryazarlığı üzerine eğitimler vererek, içerik ve program geliştirme üzerine çalışmalarına devam etmektedir. Son olarak her hafta Para Durumu web sitesinde ise eğitim ve kişisel gelişim çerçevesinde yazılar yazmaktadır.

Halil TÜRKER - Başkan Yardımcısı

Sunucu-Spiker, Moderatör
İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü mezunu olan Halil Türker çeşitli televizyon kanallarında Haber Spikeri-Editör ve Moderatör olarak çalıştı. Haber bültenlerinin yanısıra ulusal ve uluslararası gündem başlıklarının işlendiği günlük ve haftalık haber-tartışma programları hazırlayıp sundu.

Kongre, açılış, festival ve kutlama gibi organizasyonlarda Sunucu olarak görev alıyor. Belgesel, eğitim ve tanıtım filmlerinde Seslendirme çalışmalarını sürdürüyor.

Televizyon Haberciliği, Röportaj Teknikleri, Televizyon Programcılığı, Sunuculuk-Spikerlik eğitimlerine yönelik çeşitli üniversite ve eğitim kurumlarında düzenlenen atölye çalışmalarında eğitmen olarak yer alıyor, sektör deneyimlerini öğrencilere aktarıyor.

İyi derecede İngilizce bilen Halil Türker uluslararası haber yayıncılığı alanında yüksek lisans çalışmalarını sürdürüyor.

Nilüfer Güleryüz - Genel Sekreter

Semra KAZDAL - Sayman

Semra Kazdal 2012 yılında Bilecik Üniversitesi İşletme bölümünü bitirmiştir. Ardından İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü’nde Pazarlama alanında master programını tamamlamıştır. Birçok kez yurt dışı seyahatlerinde bulunan Kazdal çeşitli sosyal sorumluluk programlarında yer almıştır. Şu anda kendisi özel bir şirkette satın alma departmanın da çalışmaktadır.

Ahmet Kuşlular - Üye

1993 ylında Konya’da doğdu. Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinden mezun oldu.Habitat Derneği’nde birçok projede eğitmen olarak yer aldı. Şuan yolcu taşımaclığı sektöründe hizmet veren YOLO da yazılım geliştirici olarak çalışmakta.

Hüseyin ÜÇPINAR - Üye

Hüseyin Üçpınar; 1990 yılında Kütahya’nın Simav ilçesinde doğdu.
Gazi Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu aynı zamanda, Anadolu Üniversitesi uluslararası ilişkilere deva ediyor. Çeşitli dernek ve sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik ve genel başkanlık olmak üzere görevlerde bulundu. Aynı zamanda iletişim alanında bir girişimi bulunmakta. Yaklaşık 3 yıldır sivil toplum kuruluşunda çocuklar ve gençler alanında çalışmalarına devam etmekte.
Aydın Web Tasarım, Efelerde web tasarım, Aydında web tasarım, Ege web tasarım, web sitesi yaptırma, aydın, izmir, nazilli, site tasarımcısı, efelerde tasarımcı,
Efeler hosting, hosting, domain, ssl, sunucu, vps, vds, aydın, datacenter, ege datacenter, server kirala, ucuz hosting,
Efeler teknoloji, efeler hosting, efeler, teknoloji firması, teknoloji danışmanı, teknoloji ithalatı,
teknoloji haberleri, nasıl yapılır, güvenlik haberleri, kaancity, teknoloji bloğu, teknoloji, sosyal medya, sosyal medya yönetimi, aydın sosyal medya,
güvenlik kamerası, kayıt cihazı, yedek batarya, notebook, laptop, şarj cihazı, satın al, retro, cenova, neutron, kaansky, seenergy, goldnet, laptop bataryası,